Usługi

kompleksowe usługi z zakresu systemów audiowizualnych

Doradztwo

Kluczem każdej realizacji jest osiągnięcie założonego celu. Wiemy jak to zrobić, dlatego pozwól nam poznać Twoje oczekiwania, abyśmy mogli doradzić najlepsze rozwiązanie. Doradztwo i ustalanie koncepcji prowadzone jeszcze na etapie projektowania lub wykańczania wnętrza, pozwoli uzyskać doskonały efekt akustyczny i wizualny.

Projekty

Aby prawidłowo wykonać funkcjonalny i sprawny system multimedialny niezbędne jest dokładne wykonanie projektu, uwzględniającego wszystkie warunki miejscowe. Prawdiłwoo wykonany projekt pozwoli uzyskać zdowalający efekt i uniknąć kolizji i problemow prze relizacji. SONITUM wykonuje projekty zarówno dla obiektó będących na etapie projektowania, realizacji, jaki i wykończonych bądź obejmujących modernizacje/rozbudowe istniejącego systemu.

Instalacje

Realizujemy instalacje multimedialne i nagłośnieniowe, zarówno jako generalny wykonawca, jak i podwykonawca. Dbamy o najwyższą jakość i estetyke wykonywanych instalacji, a wszystkie prace prowadzone są pod nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, dlatego możemy udzialić na nie aż 5 letniej gwarancji.

Gwarancja

Warto zainwestować w jakość, trwałość i niezawodność. Oferujemy systemy tylko o takich cechach, dlatego nie boimy się udzielać aż pięcioletniej gwarancji – jako jedyni na polskim rynku w tej branży. Nasza gwarancja obejmuje nie tylko urządzenia, ale i cały kompleksowy system multimedialny - instalację, oprogramowanie i wszystkie elementy systemu.

Możesz również skorzystać z naszego wsparcia w zakresie utrzymania systemu, aby służył w doskonałej formie przez wiele kolejnych lat, a także szybkiego i sprawnego serwisu.

Finansowanie

Wiemy że w biznesie najważniejasza jest płynność - dlatego, wspólnie z naszymi stałymi partnerami - PKO Leasing i Millennium Leasing opracowaliśmy specjalną ofertę dla naszych klientów - wygodny okres leasingowania, niskie raty oraz ubezpieczenie w cenie.

Serwis

Oferujemy usługi serwisowe zarówno własnych, jak i zainstalowanych przez innych systemów audiowizualnych - szybko, sprawnie, profesjonalnie i w konkurencyjnych cenach. Zapewnieamy szybki czas reakcji.

Maintance

SPrawność systemu jest bardzo istotna, zwłaszcza w miejscach, gdzie jest poddawany stałej i intensywnej eksploatacji oraz służy do zarabiania pieniędzy. Dlatego oferujemy konkurencyjne i wygodne umowy utrzymaniowe (maintance) w ramach których zapewniamy szereg usług, które pozbawią cię kłopotów i zmarwień związanych z eksploatacją systemów: - dedykowany opiekun do wszystkich spraw; - stałe poziomy marżowe; -darmowe godziny pracy techników i inżynierów; - gwarantowamy, skrócony czas reakicji oraz wiele innych korzyści - zapyatj naszego przedstawiciela.

Modernizacje

Każdy system z czasem przestaje spełniać wymagania lub pojawiają się nowe potrzeby, które musimy zrealizować. Oferujemy szerokie wsparcie w zakresie istniejących systemów multimedialnych - począwszy od konsultacji i doradztwa, poprzez projekty, aż po wykonanie i uruchomienie systemu lub jego części.


Projektant
Projektujesz wnętrza gastronomiczne i systemy informacyjne? Razem zdziałamy więcej. Możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu osiągniemy zamierzony efekt.
Generalny Wykonawca
Szukasz partnera do współpracy? Mamy duże doświadczenie w realizowaniu inwestycji (nagłośnienie, systemy audiowizualne, akustyka) na etapie realizacji obiektów, wspólnie z generalnymi wykonawcami.
Inwestor
Zainteresowała Cię oferta i masz pytania? Chętnie poznamy Twoje potrzeby doradzimy najbardziej opłacalne rozwiązanie, dostosowane do możliwości lokalu gastronomicznego lub pubu.

Dane kontaktowe

+48 22 487 55 15
biuro@sonitum.eu

Zapraszamy do naszego biura handlowego:

poniedziałek - czwartek: 9:00 - 17:00
piątek: 8:00 - 15:00

Sonitum Systemy Audiowizualne Sp. z o.o.

ul. Serwituty 25
02-233 Warszawa

NIP 522-301-04-23 | REGON 146959666 | KRS 0000485724

Skontaktuj się bezpośrednio

Dział Handlowy
Współpraca
Dział Realizacji
Zostaw swój numer
Odzwonimy!

Zaufali nam m.in.:

SONITUM opinie i referencje - zaufali nam